4M Male kujundamise komplekt

4M Male kujundamise komplekt

25,00 

4M Male kujundamise komplekti abil saad värvida puidust malenupud enda meele järgi. Lase enda loovusel lennata ning muuda klassikaline mäng ainulaadseks ja isikupäraseks! Pöörlev alus muudab malendite värvimise eriti lihtsaks.

Laos

Kirjeldus

Kujunda ise male komplekt ja mängi nagu tõeline professionaal! 4M Male kujundamise komplekti abil saad värvida puidust malenupud enda meele järgi. Lase enda loovusel lennata ning muuda klassikaline mäng ainulaadseks ja isikupäraseks! Pöörlev alus muudab malendite värvimise eriti lihtsaks ja lõbusaks. Kui nupud on kujundatud, saadki enda sõbra malet mängima kutsuda!
Komplekt sisaldab pöörlevat värvimisalust, 32 puidust malenuppu, malelauda, värve, pintslit, kleepse ja hoiukotti malenuppude jaoks.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 23,5 x 5,5 x 27,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034526

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…