4M Putukate kaevandamine

4M Putukate kaevandamine

12,00 

Komplekti abil on võimalik mängulisel viisil õppida tundma väiksemaid ja suuremaid putukaid. See on suurepärane kink noorele loodushuvilisele!

Laost otsas

Kirjeldus

Kaevanda kivimist välja palju põnevaid putukaid ja kinnita need ette nähtud kaartidele! Igal kaardil on kirjas ka põnev fakt putuka kohta. Komplekti abil on võimalik mängulisel viisil õppida tundma väiksemaid ja suuremaid putukaid. See on suurepärane kink noorele loodushuvilisele!
Komplekt sisaldab putukatega kivimit (kaevandades tulevad välja ämblik, skorpion, vihmauss, miniatuursed ämblikud, sipelgad ja pimedas helendavad tõugud), kaevandamise tööriistu, luupi, kaarte putukate kinnitamiseks ja katteid kaartidele. Kaasas on ka eestikeelne juhend.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 22 x 6 x 21.5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156033970

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.