4M Robot-krabi

4M Robot-krabi

23,00 

Selle vahva roboti saad tööle panna kasutades ainult päikseenergiat — lihtsalt hoia väikest päiksepaneeli natuke aega päikse käes ja varsti sibab krabi rõõmsalt ringi.

Laos

Kirjeldus

Pane ise kokku üks tore robot-krabi ja astu koos enda uue sõbraga vastu uutele seiklustele! Selle vahva roboti saad tööle panna kasutades ainult päikseenergiat — lihtsalt hoia väikest päiksepaneeli natuke aega päikse käes ja varsti sibab krabi rõõmsalt ringi. Seega on robot ka loodussäästlik. Kui parasjagu päike ei paista, ära muretse! Roboti saab tööle panna ka patareide jõul.
Komplekt sisaldab kõiki roboti ehitamiseks vajalikke detaile ja eestikeelset juhendit. Lisaks läheb vaja väikest kruvikeerajat.

Toode töötab 1 x AAA patarei jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 27 x 21 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034489

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.