4M Loodussäästlik lambipirn

4M Loodussäästlik lambipirn

19,00 

Pane ise kokku lambipirn, mille saab tööle panna kasutades ainult dünamod või raskusjõudu. Sul ei lähe vaja mingeid patareisid või elektrit.

Laos

Kirjeldus

Pane ise kokku lambipirn, mille saab tööle panna kasutades ainult dünamot või raskusjõudu. Sul ei lähe vaja mingeid patareisid või elektrit see on tõeliselt loodussäästlik valgusallikas! Õpi praktilisel viisil energia kohta, olles samal ajal planeedi vastu sõbralik. Lambipirni kokku panemine on põnev ja hariv, kuid seejuures ikkagi piisavalt lihtne, kui järgida komplekti kuuluvat juhendit.
Komplektis on lambipirni ehitamiseks vajalikud detailid ja eestikeelne juhend. Lisaks läheb vaja tühja plastikust pudelit ja väikest kruvikeerajat.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 20,5 x 27 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034267

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.