Digitaalse loenduriga rahakassa

Digitaalse loenduriga rahakassa

14,00 

Digitaalne rahakassa müntide kogumiseks. Rahakassa sobib euromüntide kogumiseks. Pista mündid pilusse ja jälgi, kuidas kogutud summa aina kasvab. Rahakassa vajab töötamiseks 2 x  AA patareid.

Laos

Kirjeldus

Digitaalne rahakassa müntide kogumiseks. Rahakassa sobib ainult euromüntide kogumiseks. Pista mündid pilusse ja jälgi, kuidas kogutud summa aina kasvab! Loendurit on võimalik algseadistada, vajutades kaane all asuvat nuppu.

Rahakassa vajab töötamiseks 2 x AA patareisid (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 18,5 x 12 x 12 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4029811296354

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.