Discovery Helendav joonistustahvel

Discovery Helendav joonistustahvel

27,00 

Joonistustahvel on valmistatud läbipaistvast materjalist ja seda valgustavad värvilised LED-tuled. LED-tuledel on kokku 36 erinevat režiimi.

Laos

Kirjeldus

Loo enneolematult fantastilisi kunstiteoseid Discovery Helendava joonistustahvli abil! Kompaktne joonistustahvel on valmistatud läbipaistvast materjalist ja seda valgustavad värvilised LED-tuled. LED-tuledel on kokku 36 erinevat vilkumis- ja värvirežiimi. Lülita värvilised tuled sisse ja sinu joonistused muutuvad tõeliselt ainulaadseks! Komplektis on 4 erinevat värvi tahvlimarkerit, millega loodud joonistusi saab lihtsasti kustutada kasutades niisket lappi. Läbipaistev joonistustahvel on suurepärane kingitus noorele kunstihuvilisele.
Komplekti kuulub helendav joonistustahvel, 4 värvilist markerit ja juhend.

Toode töötab 2 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 23 x 18 x 5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088048940

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…