Discovery Mindblown Meduuside akvaarium

Discovery Mindblown Meduuside akvaarium

52,00 

Discovery Mindblown Meduuside akvaarium. LED-valgustusega meduusilamp toob ainulaadse vaatemängu sinu tuppa! Moodne meeleoluvalgusti, öölamp.

Laost otsas

Kirjeldus

LED-valgustusega meduusilamp toob ainulaadse vaatemängu sinu tuppa! Silindrikujulises akvaariumis hõljuvad värvidemängu taustal 3 helendavate detailidega silikoonist meduusi. Vahvalt elutruud meduusid hõljuvad väsimatult kasvõi tunde, püüdes iga mööduja pilku. See ainulaadne sisekujunduselement sobib hästi nii lastetuppa öölambiks kui ka meeleoluvalgustina kontorilauale.
15 erineva valgustusrežiimi hulgast saab valida endale meelepärase värvuse ja ereduse kasutades mugavat ja kompaktset pulti. Akvaariumi saab panna tööle nii patareide jõul kui ka USB juhtme abil. Akvaariumi suurus on 29 x 10 cm.
Komplekt sisaldab silindrikujulist akvaariumit, 3 meduusi, pulti, USB juhet ja juhendit.

Lamp töötab 4x AAA patareide jõul ja pult töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 23 x 30 x 11,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088064179 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.