Discovery Puldiga juhitav dinosaurus "Tritseeratops"

Discovery Puldiga juhitav dinosaurus “Tritseeratops”

24,00 

Discovery Puldiga juhitav Tritseeratops on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitavad dinosaurused. Tritseeratops sammub ringi puldi järgi ringi.

Laost otsas

Kirjeldus

Puldiga juhitav tritseeratops on suurepärane mänguasi lapsele, keda huvitavad dinosaurused. Tritseeratops sammub ringi juhtmevabalt puldilt saadud signaalide järgi nagu see oleks päriselt elus! Robot-dinosauruse liigutused on elutruud. Mänguasja muudavad veelgi põnevamaks selle LED-tuledega silmad ja heliefektid. Vajuta nuppu ja dinosaurus toob kuuldavale vägeva möirge!
Komplekt sisaldab dinosaurust, pulti ja eestikeelset juhendit.

Tritseeratops töötab 2x AAA patareide jõul ja pult töötab 3x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 32,5 x 17,5 x 8,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054743 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.