Discovery Mindblown Väljakaevamiskomplekt "Velociraptor"

Discovery Mindblown Väljakaevamiskomplekt “Velociraptor”

21,00 

Komplekt on mõeldud selleks, et lapsed saaksid jäljendada paleontoloogi tööd kivististe väljakaevamisel. Kaevata tuleks kannatlikult nagu tõeline paleontoloog.

Laos

Kirjeldus

Komplekt on mõeldud selleks, et lapsed saaksid jäljendada paleontoloogi tööd kivististe väljakaevamisel. Kaevata tuleks kannatlikult nagu tõeline paleontoloog. Kogu tegevus võib võtta aega mõnest tunnist mõne päevani. Kui soovite kiiremini kaevata, võib sellele piserdada vett. See muudab kipsi pehmemaks. Siiski võib see vähendada ette nähtud kaevamise lõbu.
Komplekt sisaldab kivistist, millest on võimalik välja kaevata 15 plastikust dinosauruse luud, ja väljakaevamise tööriistu.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 20 x 25 x 7.5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4894088052879 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.