DJECO Jutuvestmismäng "Bla Bla Bla..."

DJECO Jutuvestmismäng “Bla Bla Bla…”

23,00 

Mäng koosneb täringust ja 240 pildikaardist. Täringul on kolm erinevat pilti, millest igaühel erinev tähendus – 1) seo kaardid, 2) räägi lugu, 3) vali ennast kõige paremini iseloomustav kaart! Iga mängija saab mängu alguses viis kaarti, ülejäänud jäävad pakina lauale.

Laost otsas

Kirjeldus

Mäng koosneb täringust ja 240 pildikaardist. Täringul on kolm erinevat pilti, millest igaühel erinev tähendus – 1) seo kaardid, 2) räägi lugu, 3) vali ennast kõige paremini iseloomustav kaart! Iga mängija saab mängu alguses viis kaarti, ülejäänud jäävad pakina lauale. Mängijatest kõige vanem on kohtunikuks, kes täringu veeretamisega valib mängu käigu ja avab esimese kaardi kaardipakist. Bla bla bla  – jutt võib alata!  Kohtunik otsustab, milline lugu talle enim meeldib.

Mängijate arv: 3-5
Kestvus: umbes 20 minutit

Sobib vanusele: 7-99
Pakendi mõõdud: 21x 21 x 4cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900084629

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.