DJECO Väikelaste mälumäng "Aed"

DJECO Väikelaste mälumäng “Aed”

21,50 

DJECO Väikelaste mälumäng “Aed”. Vahva mälumäng pere kõige noorematele liikmetele! Pane mängides enda mälu proovile. See on sobilik lauamäng lastele.

Laos

Kirjeldus

Vahva mälumäng pere kõige noorematele liikmetele! Väiksed kilpkonnad on aias mängimas ja nad on enda kõhu alla ära peitnud maitsvaid puu- ja köögivilju. Laps võtab kaardipakist ühe pildikaardi ja proovib meelde tuletada, milline kilpkonn istub kaardil kujutatud puu- või köögivilja peal. Kui laps arvab õigesti, saab ta ühe punkti ning võib kaardi endale jätta. Kui ta arvab valesti, siis on teiste mängijate kord pakkuda. Võidab see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem pildikaarte kogutud!
Mängimiseks on vaja 2–4 mängijat ning üks mäng kestab ligikaudu 10 min.
Komplekt sisaldab ühte mängualust, 5 kilpkonna kujukest ja 20 pildikaarti.

Sobib vanusele: 2,5–5
Pakendi mõõdud: 22 x 21 x 6 cm

Tootekood: 3070900085596 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.