DJECO Laternate meisterdamiskomplekt "Võluaed"

DJECO Laternate meisterdamiskomplekt “Võluaed”

17,50 

Meisterda ise maagilise välimusega paberist latern ja naudi hubast valgust enda toas! Komplekti abil saad luua kaks kauni välimusega laternat ja nende sees süüdata komplektikuuluvad LED küünalt.

Laos

Kirjeldus

Meisterda ise maagilise välimusega paberist latern ja naudi hubast valgust enda toas! Komplekti abil saad luua kaks kauni välimusega laternat ja nende sees süüdata komplektikuuluvad LED küünalt. LED küünlal on 30-minutiline taimer, mis aitab kaasa patareide säästmisele.
Komplektis on olemas kasutusjuhend ning kõik vajalik laternate valmistamiseks – 2 laternat ja alust, 2 LED küünalt koos patareidega, meisterdamisalus ja aukude tegemise tööriist.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 20 x 20 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900079755

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…