DJECO Meisterdamiskomplekt "Lõngast putukad"

DJECO Meisterdamiskomplekt “Lõngast putukad”

21,50 

DJECO Meisterdamiskomplekt “Lõngast putukad”. Komplekti kuuluvate vahendite abil saab meisterdada omapäraseid putukaid, mis sobivad mänguasjadeks või.

Laost otsas

Kirjeldus

Vahva meisterdamiskomplekt kutsub avastama putukate värvikirevat maailma! Komplekti kuuluvate vahendite abil saab meisterdada omapäraseid putukaid, mis sobivad mänguasjadeks või hoopis lapse toa kaunistamiseks. Meisterdamise protsess on lihtne: vali välja sobivad detailid, ühenda need klambritega, lisa karvatraadist jalad ja liikuvad silmad ning vahvad putukad ongi valmis. Tegevus sobib hästi noorele meisterdamishuvilisele lapsele.
Komplekt sisaldab 5 putukate detailidega kaarti, 5 erinevat värvi karvatraati, 4 paari liikuvaid silmi, 18 klambrit ja juhendit.

Sobib vanusele: 3-6
Pakendi mõõdud: 23 x 23 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900089822

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…