DJECO Meisterdamiskomplekt "Tee ise seinakell"

DJECO Meisterdamiskomplekt “Tee ise seinakell”

23,00 

Laos

Kirjeldus

Selle meisterdamiskomplekti abil saad panna kokku ja kaunistada vahva seinakella, mis päriselt töötab! Karbist leiad enam kui 100 kaunistust, mille abiga saad luua täpselt endale meelepärase kujundusega kella. Kella on võimalik riputada ja see töötab vaikselt. Valmis kujul kella mõõdud on ligikaudu 40 x 16 cm.
Komplekt sisaldab kolmest osast kokku pandavat kella alust, kellamehhanismi, osuteid, 3 lehte trükipiltidega, niiti, helmeid, sulgesid ja juhendit.

Toode töötab 1 × AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 20 x 26 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 3070900079793

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.