DJECO Sorteerimismäng "Konnalabürint"

DJECO Sorteerimismäng “Konnalabürint”

28,20 

DJECO Sorteerimismäng “Konnalabürint”. Mängu eesmärgiks on sorteerida mängulaual kõik kujundid neile ettenähtud kohtadesse. Osavusmäng lastele.

Laos

Kirjeldus

Vahva sorteerimismäng väikestele lastele! Mängu eesmärgiks on sorteerida mängulaual kõik kujundid neile ettenähtud kohtadesse ilma ühtegi nuppu laualt tõstmata. Kujundite liigutamiseks tuleb kasutada magnetiga pulka, mis haakub kujunditega. Vali välja kujund ja lükka see pulga abil läbi labürindi! Mäng on lõpetatud, kui kõik kujundid on õigetel kohtadel.
Mängulaud ja nupud on valmistatud kvaliteetsest puidust.
Komplekt sisaldab mängulauda, 16 erikujulist nuppu ja magnetpliiatsit.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 25,5 x 25,5 x 2,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele. Toode sisaldab magneteid. Magneti alla neelamine võib põhjustada raskeid terviserikkeid. Magneti alla neelamisel või kurku tõmbamisel tuleb pöörduda koheselt arsti juurde.

Tootekood: 3070900016149 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…