Elektroonikakomplekt "Explorer 2"

Elektroonikakomplekt “Explorer 2”

112,00 

Elektroonikakomplekt Explorer 2 on elektroonikakomplekt koolilastele, mida võib kasutada õppimiseks nii kodus kui ka koolis.

Laos

Kirjeldus

Komplekti Explorer 2 võib kasutada nii koolis kui kodus ja see pakub katsetamis- ja uurimislusti tundideks.

Kasutajalt eeldatakse elektri- ja elektroonikaalaseid põhiteadmisi. Juhendiga on kaasas õpetajale ja lapsevanemale mõeldud üldine sissejuhatus elektri teemasse. Komplekt sisaldab elektroonilisi tarviteid nagu transistor, türistor ja digitaalne kuvar.

Kõik Cambridge BrainBox komplektid on kergesti koostatavad, osad klõpsatakse üksteisega kokku trukk-klemmide abil. Vigu saab parandada sekunditega, nii et õpihuvi ei kao. Kõik osad on tähistatud värvide ja numbritega, tänu sellele on detaile väga lihtne leida ja rühmitada. Igal detailil on karbis oma pesa, mistõttu on kohe näha, kui mõni osa on puudu.

Komplektis olevate osadega saab läbi viia üle 900 katse.

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060064381007

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.