Engenius Kuulirada "Double marble run"

Engenius Kuulirada “Double marble run”

32,00 

Pane ise kokku naturaalsest puidust pilkupüüdev kuulirada! Ühendades raja komplekti kuuluva patareidel töötava mootoriga, saad luua tõeliselt efektse ehitise, millel liigub justkui lõputu kogus klaaskuule.

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku naturaalsest puidust pilkupüüdev kuulirada! Ühendades raja komplekti kuuluva patareidel töötava mootoriga, saad luua tõeliselt efektse ehitise, millel liigub justkui lõputu kogus klaaskuule. Kuuliraja kokku panemine on lõbus katsumus, mille juures on sulle toeks detailne illustreeritud juhend ning veebipõhised õppevideod. Lõpptulemuseks on põnevust tekitav dünaamiline kuuliraja mudel, mis sobib suurepäraselt paeluvaks dekoratsiooniks sinu riiulile või lauale.
Komplekti kuulub kõik vajalik kuuliraja ehitamiseks. Lisaks ehitusdetailidele on kaasas vajalikud tööriistad, 4 musta ning 4 valget värvi klaaskuuli ja detailne illustreeritud juhend.
Kokkupandud mudeli suuruseks on 45 x 23 x 19 cm.

Õppevideo 1
Õppevideo 2 
Õppevideo 3 

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 38.5 x 24 x 4.6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5015766081007

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.