Funtime mäng "Time Shock"

Funtime mäng “Time Shock”

18,00 

Funtime mäng “Time Shock”. Kaasahaarav mäng, mille eesmärgiks on kõik kujundid võimalikult kiiresti mängulaual õigetesse pesadesse sobitada.

Laos

Kirjeldus

Kaasahaarav mäng, mille eesmärgiks on kõik kujundid võimalikult kiiresti mängulaual õigetesse pesadesse sobitada. Kui mängija talle määratud aja jooksul selle ülesandega hakkama ei saa, hüppavad kõik kujundid mängulaualt maha.
Mängimiseks liiguta START/STOP nupp asendisse STOP ning keera taimer selle aja peale, mille jooksul arvad jõudvat kujundid oma kohtadele paigutada. Nüüd lükka nupp START asendisse ja hakka kujundeid nendele vastavatesse pesadesse sobitama. Proovi olla väle, muidu lendab kõik vastu taevast! Võistle sõpradega ning märgi saavutatud punktid skooritabelisse.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 26 x 14,5 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5023664101246 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.