Tuban Mullitamise komplekt "Mullimadu"

Tuban Mullitamise komplekt “Mullimadu”

13,00 

Mullitamise komplekt mullimadude puhumiseks. Komplekt sisaldab 60 ml spetsiaalset mullivedelikku, plastikust alust mullivedelikule ja puuvillase kangaga kaetud pudelit mullide puhumiseks.

Laos

Kirjeldus

Vii mullide puhumine uuele tasemele selle mullitamise komplekti abil! Selleks, et moodustada vägevaid mullimadusid, lisa plastikust alusele mullivedelikku ja kasta mullipudeli kangast ots hetkeks vedelikku. Seejärel puhu mullipudeli huulikust sisse ja kangast otsas moodustub vahva mullide rada. Sobib hästi õues mängimiseks ja lõbutsemiseks.
Komplekt sisaldab 60 ml spetsiaalset mullivedelikku, plastikust alust mullivedelikule ja puuvillase kangaga kaetud pudelit mullide puhumiseks.

Pakendi mõõdud: 16 x 18 x 6.5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5901087034832

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.