Kaardid "Puud ja põõsad"

Kaardid “Puud ja põõsad”

27,00 

Kaardid “Puud ja põõsad”. Kaardipakis on Eestis kasvavad puud ja põõsad. Kaardid on illustreeritud nii, et piltide järgi oleks taime kerge ära tunda.

Laos

Kirjeldus

Kaardipakis on Eesti metsas, pargis ja aias kasvavad puud ja põõsad. Kaardid on koostatud ja illustreeritud nii, et tunnuste ning piltide järgi oleks taime kerge ära tunda. Lihtsad tingmärgid näitavad puu kõrgust, õitse- ja viljade valmimise aega ning kas taim on mürgine. Kokku on käsitletud 99 liiki ja pakis on 107 kaarti.
Lehtpuud ja -põõsad: aroonia, astelpaju, ebajasmiin, haavad, hobukastan, jalakas, karusmari, kased, kibuvitsad, kikkapuu, kirsipuud, kontpuud, kukerpuud, kuslapuu, künnapuu, leedrid, lepad, lodjap-põisenelas, lodjapuud, lumimari, läätspuud, metsviinapuu, murakad, näsiniin, paakspuu, pajud, paplid, pihlakas, pirnipuu, ploomipuud, pooppuu, põõsasmaran, pärnad, pöök, remmelgad, robiinia, saared, sarapuu, sirelid, sõstrad, tammed, taraenelas, toomingas, tuhkpuud, türnpuu, vaarikas, vahtrad, valgepöök, viirpuud, õunapuu.
Okaspuud ja -põõsad: elupuu, jugapuu, kadakas, kuused, lehised, männid, nulud.

Pakendi mõõdud: 11 x 15 x 4 cm
Illustratsioonid ja tekst: Karmen Jääger
Ilmumisaasta: 2023

Tootekood: 9789985048399

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.