Kaardimäng "Põgenemistuba – Kulla valem"

Kaardimäng “Põgenemistuba – Kulla valem”

20,00 

Laos

Kirjeldus

On aasta 1423. Salapärased teadlased – alkeemikud – on otsinud sajandeid valemit, et muuta tavalised metallid kullaks. Kuni tänaseni pole neid saatnud edu. Kuid kui sina, kui pürgiv alkeemik, satud salapärasele raamatule, muutub saavutamatu äkki teostatavaks!
Astu keskaegse alkeemiku kingadesse selles taas mängitavas kaardimängus: Kulla valem. Koos oma meeskonnaga sega kokku alkeemia salapäraseid segusid, lisades õigetes kombinatsioonides numbritega koostisosade kaarte, et panna kokku alkeemia valemeid. Aga ole ettevaatlik: erilised sündmused võivad muuta mängureegleid sinu kahjuks ja ootamatult võib segu muutuda ohtlikuks! Kas suudad edukalt läbida kõik 12 väljakutset ja leida kulla valemi? Kõik väljakutsed on kordumatud, sest kaardipakki segades muutub kulla valem.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 15 x 12 x 3,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 766150747256 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…