Lauamäng "Põgenemistuba" 2-le mängijale

Lauamäng “Põgenemistuba” 2-le mängijale

22,00 

Tunneta põnevust ja naudi Põgenemistoa salapära oma enda kodus. Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus mängus tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid.

Laos

Kirjeldus

Tere tulemast põgenemistuppa! Tunneta põnevust ja naudi Põgenemistoa salapära oma enda kodus. Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus mängus tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid. Pidevalt on võidujooks ajaga: teil on aega ainult 60 minutit, et põgeneda.

Karbis on 2 põnevat seiklust järjest kasvava raskustasemega ja üks 15 minutiline sissejuhatav seiklus. Kõigepealt soovitame sisseelamiseks mängida tutvustusmängu. Põgenemistubade mängimise järjekord on:

  1. Röövitud – tutvustusmäng (15 min)
  2. Vanglasaar
  3. Varjupaik

60 minutilistel seiklustel on 3 osa. Igas osas pead leidma koodi, mis koosneb 4-st võtmest ja võtmed tuleb sisestada kronodekoodrisse. Leia 3 õiget koodi 60 minuti jooksul, et võita mäng. Tehke koostööd või põruge koos…
Mängule lisab vürtsi kronodekooder. Kui sul on olemas põhimäng, siis saad kasutada põhimängu kroodekoodrit ja võtmeid aga kui ei ole, siis saad alla laadida kronodekoodri äpi.
Meeskonnatöö, hea suhtlus, leidlikkus, loovus, loogika ja detailide märkamine on samuti väga tähtsad.

Sobib vanusele: 16+
Pakendi mõõdud: 19 x 19 x 4 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8714649010659

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.