4D Anatoomiamudel Keha

4D Anatoomiamudel Keha

22,00 

Laos

Kirjeldus

Komplekt sisaldab 37 osa koos aluse ja kokkupanekujuhisega.

Inimese anatoomia on bioloogia ala, mis tegeleb inimese keha ehitusega. Maailmas leidub vähe anatoome, kes isegi peale aastatepikkust pidevat uurimist tunnevad hästi kõiki kehaehituse üksikasju. 4D anatoomia mudel-pusle annab edasi lihtsaid, aga täpseid inimkeha ehituse aluseid ning tekitab uudishimu, et veel sügavamalt selle keerulise teema uurimist jätkata.

Meie keha on keeruks süsteem, mis koosneb miljarditest mikroskoopilisekt väikestest osakestest. Keha toetab ja kannab skelett ja see on ümbritsetud lihaste ja nahaga. Lisaks neil on meil ka palju teisi elutähtsaid organeid, millest igal on oma ülesanne ja funktsioon. Kui kõik need organid koos töötavad, funktsioneerib meie keha enamasti hästi.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Toodetud  Hiinas.

 

Tootekood: 7300009260515

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.