LCD joonistustahvel

LCD joonistustahvel

12,50 

LCD joonistustahvel kunstilembelisele noorele. Tahvlile joonistatud pildid on võimalik kustutada ühe lihtsa nupulevajutusega. Joonistustahvel lastele.

Laos

Kirjeldus

LCD joonistustahvel kunstilembelisele noorele. Tahvlile joonistatud pildid on võimalik kustutada ühe lihtsa nupulevajutusega – laps saab luua aina uusi kunstiteoseid paberit raiskamata! Selleks, et joonistus pikemalt püsiks, on tahvlil olemas ka ekraanilukustuse funktsioon.
Saadaval 2 erinevat värvi: oranž ja sinine.

Toode töötab CR2032 patarei jõul (kuulub komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15 x 22,5 x 1,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tähelepanu! Palun märkige värvi eelistus (oranž või sinine) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teisega.

Tootekood: 5021813213000

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.