SmartGames Loogikamäng "IQ Stars"

SmartGames Loogikamäng “IQ Stars”

13,50 

Loogikamäng, mille eesmärgiks on ette antud väljakutsete lahendamine. Mängul on 120 erinevat väljakutset.

Laos

Kirjeldus

“IQ Stars” on 120 erineva ülesandega kaasahaarav loogikamäng, mis paneb proovile sinu ruumitaju ja probleemilahendusoskused.
Mängimiseks vali vihkust ülesanne ja aseta esimesed detailid nii nagu joonisel on näidatud. Nüüd tuleb sul kõik ülejäänud detailid mängulauale ära mahutada esmesena paigutatud detaile liigutamata. Keerulisemate ülesannete joonistel on detailid toodud välja ainult osaliselt ja sinu ülesanne on välja mõelda, mis nurga all detailid asetsema peavad. Igal ülesandel on vaid üks õige lahendus!
Komplekt sisaldab kaanega mängualust, värvilisi detaile ja ülesandevihikut, milles on ülesanded järjestatud lihtsamast keerulisemani.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 24 x 17 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301521105

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.