Matemaatika võlumaailm

Matemaatika võlumaailm

13,00 

Laos

Kirjeldus

Komplekt sisaldab: 1 kalkulaator, 2 täringut, 1 komplekt  Mõtete Lugemise Võlukaarte, Võlu Ruudukaart trükitud numbritega,       1 Super Võlu Ruut, 1 komplekt Matemaatika Ilu numbrikaarte, 40 Matemaatika Memokaarti, Pusle šabloonid, Võlu Pusle, jooneline Läbipääsupaber. Samuti vajalikud, kuid ei sisaldu komplektis: paar kääre ja kleeplint.

Komplektis olevate vahenditega saad läbi viia 15 erinevat võlukunsti trikki, kusjuures igas neis puutud vähem või rohkem kokku matemaatika võlumaailmaga. 

Mõned näited neist:  mõtete lugemise võlukunst, pääsemine läbi paberi, vanuse äraarvamine nahka pistetud šokolaadihulga järgi, koogi kolme lõikega kaheksaks lõikamine, vaid kolme nädalaga vanematelt saadava taskuraha 0,01 sendilt miljonini suurendamine…

Tutvu mõtetelugemise trikiga: selle triki jaoks läheb sul vaja ainult 5 numbrikaarti. Palu oma sõbral valida number vahemikus 1-30 ja kirjutada see sulle ütlemata paberile. Näiteks valib sõber numbri „20“. Näita talle ühe kaupa viit oma Mõtete Lugemise Kaarti. Palu valida nende seast kaardid, millel on tema valitud number peal. Antud näites on number „20“ ainult kahel kaardil, need on sinine ja kollane. Vali välja kollane ja sinine kaart. Arvuta kokku kaartide üleval vasakus olevate numbrite summa, meie näite põhjal siis „4“ ja „16“. Nende arvude summa võrdub numbriga, mille su sõber valis – „20“.  Teeskle, et loed tema mõtteid. Ütle vastus ja palu näidata millise numbri sõber paberile kirjutas. See on võlukunst!

Kuidas see töötab? Numbrid numbrikaartidel on eriliselt paigutatud. Vali ükskõik milline number vahemikus 1 -30 ja otsi seda numbrit kaartidelt. Liida kaartide vasakus nurgas olevad numbrid ja saad alati õige vastuse!

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele

Toodetud Hiinas.

Tootekood: 4893156032935

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.