4M Teaduse võlumaailm

4M Teaduse võlumaailm

13,50 

Komplektis olevate vahenditega saad läbi viia 20 erinevat võlukunsti trikki, kusjuures iga triki kohta leiad kasutusjuhendist ka teadusliku seletuse.

Laos

Kirjeldus

Teaduse võlumaailm. Komplektis olevate vahenditega saad läbi viia 20 erinevat võlukunsti trikki, kusjuures iga triki kohta leiad kasutusjuhendist ka teadusliku seletuse.
Nõuanded mustkunstnikuks saamiseks: Ole tõsine esineja! Harjuta oma trikke pikalt enne, kui kutsud inimesi oma esinemisele. Ära loobu, see kõik võtab natuke aega! Harjuta peegli ees, nii näed ka ise, mida su publik näeb. Tee esimene esinemine oma perele, mitte kohe suurele publikule. Jäta oma trikid meelde kirjutades paberile väikeseid märkeid vms. Kasuta neid märked harjutamise ajal. Õpi üks trikk korraga. Harjuta seni, kuni see on täiesti selge, alles siis mine järgmise juurde. Mustkunstnikuks olemine nõuab väga head lavalist oskust. Harjuta oma lauseid, ajastusi ja liigutusi. Tänu sellele suudad sa oma esitlused luua muljetavaldavateks. Pole kerge saada täiuslikuks mustkunstnikuks, kuid publik hindab alati hästi läbiharjutatud esitlusi. Mis kõige tähtsam, lõbutse!

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156032652

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.