Meduuside akvaarium suur

Meduuside akvaarium suur

92,00 

Vöödilise tiibkala akvaarium. Efektne hõljuvate vöödilise tiibkalade lamp. Lamp on kahe ujuva kalaga ning värvimuutvate LED-tuledega.

Laost otsas

Kirjeldus

LED-valgustusega meduusilamp toob ainulaadse vaatemängu sinu tuppa! Ruudukujulises akvaariumis hõljuvad kauni värvidemängu taustal 2 silikoonist meduusi. Vahvalt elutruud meduusid ujuvad väsimatult kasvõi tunde, püüdes iga mööduja pilku. See ainulaadne sisekujunduselement sobib hästi nii lastetuppa öölambiks kui ka meeleoluvalgustina kontorilauale või elutuppa. Akvaariumi valgustuse saab seadistada pidevalt värvimuutvaks või jätta ühevärviliseks.
Akvaarium lülitab end automaatselt välja nelja tunni möödudes. Töötab vaikselt ja on energiasäästlik. Akvaariumi mõõdud: 24 x 28 x 10 cm

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 30,5 x 29,5 x 11,5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 7426851475355

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.