Ugears Mehaaniline mudel “Monoratas”

Ugears Mehaaniline mudel “Monoratas”

34,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Monoratas”. Ugearsi looming prototüübist- mehaaniline steampunk stiilis monoratas, mis võimaldab näha hammasrataste liikumist.

Laos

Kirjeldus

Ugearsi puidust mehaaniline monoratta mudel. Ugears-i metabane looming kahest prototüübist- mehaaniline steampunk stiilis monoratas, mis võimaldab näha hammasrataste liikumist. Vaatamata haprale väljanägemisele on mudel üsna vastupidav, võimaldades õues kõvematel teedel veereda.

Mehhanism imiteerib tõelist aurumasinat. Välise kesta puudumine tagab hõlpsa juurdepääsu kummiribadele nende asendamiseks.Kaks erinevat töörežiimi tagavad mehhanismi lõbusa töö.

Esimene režiim lukustatud jalgadega võimaldab 1,5-2 meetrit edasi veeremist, pärast mida pöörab mudel end graatsiliselt ümber ja peatub.

Teine režiim, jalgade lukustamata asendis, veereb ratas edasi kuniks kummiribast mootor töötab. Peale seda pöörab mudel ümber ja jätkab veeremist kuni takistuseni.Selles režiimis võib ratas 5 meetrit veereda.

Detailirohke puidust liikuv mudel on kvaliteetne ja mõjub väga efektselt. Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Kaasas on kasutusjuhend.

Detailide arv: 300
Eeldatav kokkupaneku aeg: 3 tundi
Lõpliku mudeli mõõdud: 18.5 х 9.5 x 16 cm

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184120990

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.