Mikroskoop Researcher ICD LED 20x-80x Stereo

Mikroskoop Researcher ICD LED 20x-80x Stereo

308,00 

Laos

Kirjeldus

Professionaalne Bresser Stereo Mikroskoop Researcher ICD on kvaliteetne LED valgustusega mikroskoop, mis sobib kasutamiseks nii õppe- kui ka uurimistöös. Selle mikroskoobi abil saab näha detailirikkaid, teravaid ning kvaliteetseid pilte.
Binokli-tüüpi okulaar võimaldab mugavalt vaadelda kahe silmaga korraga ja see on on 360° pööratav, pakkudes mugavat vaadet igas asendis. Mikroskoobil on kolm erinevat suurendust (20x, 40x, 80x) ja WF10x ja WF20x okulaarid. Okulaarid on seadistatavad vaatleja individuaalsetele vajadustele – silmade reljeefile ja dioptriareguleerimisega. Objektiivi suurendus on ümberlülitatav kahe erineva variandi vahel – 2x ja 4x.
Mikroskoop on nii alt- kui ka ülevaltpoolt valgustatav halogeenlampidega, mida saab kasutada eraldiseisvalt või koos. Altpoolt valgustades on mugav vaadelda õhukest ja läbipaistvat proovimaterjali. Pealtpoolt langeva valguse abil on võimalik vaadelda ka suurema läbimõõduga ja läbipaistmatut proovi. Valgustite eredus on dimmerite abil reguleeritav. Lambid töötavad nii toiteadapteri kui ka patareide jõul.
Mikroskoobi korpus on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest alumiiniumist.

Mikroskoobikomplekti kuulub:

  • mikroskoop
  • 2 okulaari (10x ja 20x)
  • klaasist ja must/valge vaatlusalus
  • toiteadapter
  • taaslaetavad patareid
  • tolmukate

Toode töötab 3 x AA patareide jõul (taaslaetavad patareid kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 28,5 x 36 x 18 cm
Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922150215

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.