Õhuhoki

Õhuhoki

23,00 

Õhuhoki on kahele mängijale mõeldud võistlusmäng, mille eesmärgiks on lüüa litreid läbi vastase värava. Väike õhuhoki laud koju.

Laos

Kirjeldus

Pea maha lõbusaid õhuhoki võistluseid enda kirjutuslaual! Õhuhoki on kahele mängijale mõeldud võistlusmäng, mille eesmärgiks on lüüa litreid läbi vastase värava. Kes enne 9 punkti kokku saab, see on võitja. Mängu skoori aitab pidada rullikuga tulemuste tabel. Õhuhoki laud on kompaktne ja seda on lihtne kodus üles seada.
Komplekt sisaldab 2 litrit, 2 mängunuppu ja õhuhoki lauda suurusega 41 x 23 x 8 cm.

Toode töötab 8 × AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 41,5 x 23,5 x 8,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 035594025023 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…