Lauamäng "Põgenemistuba"

Lauamäng “Põgenemistuba”

36,00 

Laos

Kirjeldus

Tere tulemast põgenemistuppa. Põgenemistuba ehk Escape Room on eestlaste seas üsna populaarne ja üle terve Eesti on kokku pea 100 erinevat põgenemistuba, kus panna ennast proovile. Nüüd aga on sul võimalus tunnetada põnevust ja nautida Põgenemistoa salapära oma enda kodus. Selles väljakutset esitavas ja ettearvamatus mängus, tuleb teha koostööd, et lahendada mõistatusi ja leida peidetud vihjeid. Pidevalt on võidujooks ajaga: teil on aega ainult 60 minutit, et põgeneda.
Kasuta oma aju! Meeskonnatöö, hea suhtlus, leidlikkus, loovus, loogika ja detailide märkamine on samuti väga tähtsad.
Karbis on 3 põnevat seiklust järjest kasvava raskustasemega. Põgenemistubade mängimise järjekord on:

  1. Vanglast põgenemine
  2. Viirus
  3. Pommimees

Igal seiklusel on 3 osa. Igas osas pead leidma koodi, mis koosneb 4-st võtmest ja võtmed tuleb sisestada kronodekoodrisse. Leia 3 õiget koodi 60 minuti jooksul, et võita mäng. Tehke koostööd või põruge koos…

Mängijaid: 3-5
Mängu aeg: 60 min
Sobib vanusele: 16+
Pakendi mõõdud: 26 x 26 x 11 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8714649013513

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.