Preparaadid "Loomad" 30 tk

Preparaadid “Loomad” 30 tk

63,00 

Preparaadid mikroskoobiga uurimiseks. Komplektis on 30 erinevat loomset preparaati koos nimetustega (inglise ja saksa keeles) ja puidust karp.

Laos

Kirjeldus

Preparaadid mikroskoobiga uurimiseks. Komplektis on 30 erinevat loomset preparaati koos inglisekeelsete nimetustega ja plastikust hoiukarp, mis mahutab kuni 100 slaidi.

Sisaldab järgmiste materjalide preparaate: kingloom, kinglooma konjugatsioon, kinglooma pooldumine, silmviburlane, hüdraloom (4 erinevat varianti), ussnugiline (emane ja isane), ussnugiline (3 erinevas arengufaasis), solkme munad (2 varianti), solge (emane ja isane) põieuss, paeluss, vihmauss, mesilase suu, sääse suu, sääse vastne, liblika suu, kärbse suu, mesilase jalg, sipelgas, merikarbi lõpus, konna kudu, konna maks ja tuvi veri.

Pakendi mõõdud: 22 x 5 x 19 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922152974

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.