Projektor Virmalised

Projektor Virmalised

36,00 

Projektor Virmalised. Projektsiooni nurga muutmiseks voldi lahti tugi Virmaliste põhja all, jälgides hoolega, et läbipaistev kate jääks oma kohale.

Laos

Kirjeldus

Põhja- ja lõunavalguse projektor

Võta ettevaatlikult ära läbipaistev kate ja paigalda omal valikul üks mustriketas. Mustriketta keskmes on kolm auku, mis aitavad seda paigal hoida. Pane kate tagasi.
Seadme käivitamiseks vajuta õrnalt hõbedasele nupule. Virmaliste värvused hakkavad automaatselt vahetuma. Uuesti nupule vajutades on sul võimalik ühelt värvilt teisele liikumist käsitsi juhtida. Sel juhul jääb seade iga värvi juurde pidama nii kauaks, kuni sa jälle nuppu vajutad. Välja lülitamiseks hoia hõbedast nuppu kahe sekundi jooksul all.

Et suunata Virmaliste tuled lakke, aseta seade siledale pinnale. Projektsiooni nurga muutmiseks voldi lahti tugi Virmaliste põhja all, jälgides hoolega, et läbipaistev kate jääks oma kohale.

Toode töötab 3 x AA patareidega (ei kuulu komplekti).  Komplektiga ei ole kaasas toiteadapterit, kuid vajalik juhtmepesa on olemas. Kui soovid lisada tootele toiteadapteri, siis leiad selle kohta vajaliku info kaasas olevast tootejuhendist.

Sobib vanusele: 6+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122731768

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.