Discovery Puldiga juhitav Robot-uss

Discovery Puldiga juhitav Robot-uss

33,00 

Puldiga juhitav robot on näeb välja tõeliselt realistlik tänu enda LED-tuledega helendavatele silmadele, susisevale häälele ja vooglevale liikumisele. Ussi saab juhtida vahva munakujulise puldi abil.

Laos

Kirjeldus

Haara pult ja too Discovery robot-uss elule! See robot-uss meenutab käitumiselt päris madu. Puldiga juhitav robot on näeb välja tõeliselt realistlik tänu enda LED-tuledega helendavatele silmadele, susisevale häälele ja vooglevale liikumisele. Ussi saab juhtida vahva munakujulise puldi abil. Võta realistlik robot-uss kaasa ja astu vastu uutele seiklustele!
Komplekt sisaldab pulti, robot-ussi ja juhendit.

Toode töötab 6 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 21 x 38 x 10 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088049039

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…