Puldiga juhitava robot-käe valmistamine

Puldiga juhitava robot-käe valmistamine

35,00 

Laos

Kirjeldus

Ehita täitsa ise puldiga juhitav robot-käe mudel, mis koosneb 175 detailist! Kokku pandud robot-kätt saab suunata komplekti kuuluva puldi abil. Läbi praktilise tegutsemise õpib kõige paremini – just selle pärast on mudeli ehitamise komplekt ideaalne sissejuhatus robootikasse. Mudeli ehitamine pakub nii lapsele kui ka täiskasvanule lõbu tundideks!
Komplekt sisaldab robot-käe ehitamiseks vajalikke detaile ja eestikeelset juhendit. Lisaks on vaja väikest ristpeaga kruvikeerajat ning patareisid.

Toode töötab 4 x LR20 ja 2 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 40 x 29 x 8,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145878 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.