Raamat "365 imelist looma"

Raamat “365 imelist looma”

24,00 

Raamat “365 imelist looma”. Iga loom meie planeedil on omamoodi imeline, olgu ta hiiglaslik nagu sinivaal, tilluke nagu tolmulest.

Laos

Kirjeldus

Iga loom meie planeedil on omamoodi imeline, olgu ta hiiglaslik nagu sinivaal või tilluke nagu tolmulest, värvikirev pilgupüüdja või pea märkamatu meistermaskeeruja, raevukas tippkiskja või osav põgeneja. See raamat tutvustab fotode ja lühikeste tekstide abil 365 looma ja loomarühma: kus ja kuidas nad elavad, mida söövad, kuidas saavad ja kasvatavad järglasi, milliste eriliste tunnuste ja võimetega paistavad silma. Tänapäeva selgrootute, kalade, kahepaiksete, roomajate, lindude ja imetajate kõrval on koha leidnud valik väljasurnud loomi, dinosaurustest kuni alles hiljaaegu inimtegevuse tõttu Maalt kadunud liikideni, nagu veel kahe sajandi eest äärmiselt arvukad rändtuvid.

Lehekülgede arv: 176
Formaat: 21 x 27 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985047262

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.