Raamat "Mina oskan juba. Arengu jälgimise mäng"

Raamat “Mina oskan juba. Arengu jälgimise mäng”

11,00 

Raamat “Mina oskan juba. Arengu jälgimise mäng”. 3–7 aastaste laste arengu jälgimiseks loodud mäng on täiendatud ja parandatud variant 2016. aastal ilmunud „Arengu jälgimise mängust”

Laost otsas

Kirjeldus

3–7 aastaste laste arengu jälgimiseks loodud mäng on täiendatud ja parandatud variant 2016. aastal ilmunud „Arengu jälgimise mängust”. Selle kompaktse mängu abil saab õpetaja või lapsevanem jälgida ning toetada lapse arengut. Igale vanusegrupile (3-4-, 4-5-, 5-6- ja 6-7aastased) on oma mängujuhend ja vahendid ning tabel tulemuste kirjapanekuks. Ühe mängualusega saab laps mängida igal aastal, muutub vaid ülesannete raskusaste. Kuna tegemist on mänguga, siis ei taju laps, et teda hinnatakse, vaid tunneb end vabalt ning naudib kogu tegevust.

Lehekülgede arv: 40
Formaat: 20 x 28 cm
Kaas: brošüür
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 4741230014349

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.