Raamat "Montessori meetod. Igapäevaoskused ja kehaline areng"

Raamat “Montessori meetod. Igapäevaoskused ja kehaline areng”

19,80 

Montessori meetodi abil avardub lapse tunnetusmaailm ja tõuseb enesekindlus. Raamat on välja kasvanud populaarsest teosest „Õpeta mind seda ise tegema“.

Laos

Kirjeldus

Montessori igapäevaoskuste ja kehalise arengu raamat on välja kasvanud Maja Pitamicu enda populaarsest teosest „Õpeta mind seda ise tegema“ (eesti keeles ilmunud 2006. aastal), mis on meiegi Montessori meetodi kasutajate seas hinnatud ja usaldusväärne käsiraamat. Uusi oskusi omandades avardub lapse tunnetusmaailm ning oma võimekuse kogemine tõstab enesekindlust. Kõik tegevused põhinevad varase lapseea arenguteooriatel ning toetavad lapse iseseisvust ja teadmisjanu.

Raamatus on 77 üksikasjalikult kirjeldatud loovat ja mängulist tegevust, mille abil õpib laps tundma helide, maitsete ja lõhnade maailma, tegutsema erisuguste pisiesemetega ning riietuma ja hoolitsema isikliku hügieeni eest.

Lehekülgede arv: 176 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 15,2 x 21
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: 2022

Tootekood: 9789985047408

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.