Raamat "Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Metsloomad"

Raamat “Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Metsloomad”

9,90 

Raamat “Montessori. Minu esimene tegevusraamat – Metsloomad”. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist. Montessori pedagoogikal põhinev.

Laost otsas

Kirjeldus

Montessori pedagoogika märksõnad on loovus, valikuvabadus, lihtsus, mitmekesisus ja õpirõõm. Kompimis-, kuulmis- ja nägemiskogemuste saamine on hädavajalik. Ülesannete raskusaste muutub raamatus järk-järgult keerulisemaks, kuid lubage lapsel alustada just sellelt leheküljelt, mis talle meeldib.
Tegevusraamatus leidub huvitavaid metsloomade elu tutvustavaid mänge, saab kujundeid ära tunda ja värvida, seoseid luua, pilte välja lõigata ja kleepse kleepida. Kõik need tegevused aitavad tugevdada laste kognitiivset arengut. Raamatu eesmärk on innustada iseseisvust ja avastamist.

Sobib vanusele: 3–4
Formaat: 20 x 27 cm
Lehekülgede arv: 40 lk + 8 lk kleebiseid

Tootekood: 9789949736010

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.