Raamat "Näita ja räägi. Graafikud ja diagrammid. Infograafika lastele"

Raamat “Näita ja räägi. Graafikud ja diagrammid. Infograafika lastele”

12,20 

Raamat “Näita ja räägi. Graafikud ja diagrammid. Infograafika lastele”. Siit saad teada, kuidas ja millal kasutada erinevat tüüpi diagramme ning millist infot saab neilt välja lugeda.

Laos

Kirjeldus

Kas tahad teada, mis on su sõprade lemmiksöök? Või võrrelda, kui palju ja milliseid lemmikloomi on sinu klassi- ja koolikaaslastel? Aga võib-olla huvitab sind hoopis, kes sinu peres krooksub kõige rohkem?
Graafikud ja diagrammid aitavad korrastada ja esitada infot. Siit saad teada, kuidas ja millal kasutada erinevat tüüpi diagramme ning millist infot saab neilt välja lugeda. Samuti leiad näpunäiteid, kuidas muuta arvandmed omaette kunstiteoseks.
Raamatus on samm-sammulised juhendid andmete korrastamiseks, graafikute ja diagrammide koostamiseks ning paeluva infograafika kujundamiseks.

Lehekülgede arv: 40
Formaat: 21 × 28 cm
Kaas: õmmeldud liimbrošüür
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985050101

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.