Raamat "Õpituba. Avasta värvimaailm"

Raamat “Õpituba. Avasta värvimaailm”

10,80 

Avasta värvimaailm” on praktiline materjal värvide tutvustamiseks, seoste loomiseks ning tervikliku maailmapildi kujundamiseks.

Laos

Kirjeldus

Avasta värvimaailm” on praktiline materjal värvide tutvustamiseks, seoste loomiseks ning tervikliku maailmapildi kujundamiseks.
Ümbritsev maailm on meie jaoks värviline. Kuidas värvid tekivad? Miks on värvid eristatavad päeva ajal, aga mitte öösel või pimeduses? Miks mõned on põhivärvid, mõned segavärvid? Kuidas tekib vikerkaar? Oma küsimustele saab laps vastuse mängides ja katsetades, õppides selle käigus küsimusi esitama ja probleeme lahendama ning kriitiliselt mõtlema.
Uurimusliku õppe meetodid, nagu paaristöö, rühmatöö ja ühised arutelud, arendavad lapse sotsiaalseid oskusi. Õpitust aitavad kokkuvõtte teha meeleolukad töölehed.

„ÕPITUBA” on sari teadmishimulisele õppijale ja aktiivsele õpetajale.

Lehekülgede arv: 42
Formaat: 20 × 28 cm
Kaas: brošüür

Tootekood: 4741230011836

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.