Raamat "Stressile vastu!"

Raamat “Stressile vastu!”

9,90 

Tema pärast on pidevalt jama! Ta ajab täiesti hulluks! Tema pärast ei saa issi öösel magada ning emmel valutab pea,“ räägivad Joosep ja Hanna. Kes küll nii teeb? Selle kavatseb Martin välja uurida!

Laost otsas

Kirjeldus

„Tema pärast on pidevalt jama! Ta ajab täiesti hulluks! Tema pärast ei saa issi öösel magada ning emmel valutab pea,“ räägivad Joosep ja Hanna. Kes küll nii teeb? Selle kavatseb Martin välja uurida!

Humoorikate piltidega raamat räägib lapsele mõistetavas keeles, mida kujutab endast stress. Varem arvati, et stress puudutab vaid täiskasvanuid, kuid nüüdseks teame, kui väga võivad stressi all kannatada ka lapsed. Õnneks on stressi vastu mitu tänuväärt võtet ja palju nutikaid tegevusi, mille ettevõtlik lastekamp välja uurib ja kirja paneb.

Lehekülgede arv: 40
Formaat: 16 × 24 cm
Kaas: kõva kaas

Tootekood: 9789985048979

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.