Raamat "Teadmiste tuleproov"

Raamat “Teadmiste tuleproov”

12,40 

Laost otsas

Kirjeldus

Avasta enda jaoks põnevaid fakte ning pane oma teadmised proovile. Raamat annab ülevaate helidest ja valgusest, energiast ja elektrist, uskumatutest elusolenditest, hämmastavatest leiutistest ja paljust muust.
Siit leiad vastused paljudele küsimustele, näiteks: Mis on olnud kõige valjem teadaolev heli Maal? Millised loomad tajuvad Maa magnetvälja? Kuidas muuta tahke aine vedelaks?
Pärast iga osa läbitöötamist testi ennast järgnevatel lehekülgedel olevate küsimustega. Kontrolli vastuseid ja anna kogutud punktide järgi oma teadmistele hinnang. Kui oled raamatu läbi töötanud, korralda viktoriin perele ja sõpradele ning pane ka nende teadmised proovile.

Lehekülgede arv: 48
Formaat: 18 x 25 cm
Köide: kõva kaas

Tootekood: 9789985044940

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.