Raamat "Vabana sündinud"

Raamat “Vabana sündinud”

27,00 

Imeliste fotodega raamatus saab põhjaliku ülevaate, kuidas loomapojad, kalamaimud, tibud, kullesed ja vastsed ilmale tulevad ning kas ja kuidas vanemad nende eest hoolitsevad.

Laos

Kirjeldus

Imeliste fotodega raamatus saab põhjaliku ülevaate, kuidas loomapojad, kalamaimud, tibud, kullesed ja vastsed ilmale tulevad ning kas ja kuidas vanemad nende eest hoolitsevad. Samal ajal kui imetajate ja lindude vanemad oma poegade eest andunult hoolt kannavad, tuleb paljudel putukalastel, kalamaimudel või konnakullestel omapäi hakkama saada ja raskused ületada. On põnev uurida, kui mitmekesiseid ja esmapilgul lausa pööraseid strateegiaid loomad oma järeltulijate heaolu nimel kasutavad.

Lehekülgede arv: 224
Formaat: 21 × 27 cm
Kaas: kõva kaas

Tootekood: 9789985049921

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.