Retro mänguautomaat 2-le mängijale

Retro mänguautomaat 2-le mängijale

32,00 

Retro mänguautomaat 2-le mängijale. Väike retrohõnguline mänguautomaat, millel on võimalik mängida 200 erinevat 8-bit stiilis mängu.

Laos

Kirjeldus

Väike retrohõnguline mänguautomaat, millel on võimalik mängida 200 erinevat 8-bit stiilis mängu. 20 mängu on võimalik mängida kahel mängijal korraga. Võistle enda sõbra vastu! Valikus on erinevaid spordi-, fantaasia-, laskmis- ja mõistatusmänge. 8-suunaline kang ning 2 nuppu tagavad mugava juhtimise. Värviline ekraan ja heliefektid muudavad mängukogemuse veelgi kaasahaaravamaks.
Väikest mänguautomaati on mugav endaga igal pool kaasas kanda – see peletab igavust reisil, autosõidul, kodus ja õues!

Toode töötab 3x AA patareide jõul (ei kulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 16 x 16 x 16 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5023664002239 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…