Science MAD! Elektroonikakomplekt

Science MAD! Elektroonikakomplekt

41,00 

Komplekti kuulub 50 katset ja kõik vajalikud elektroonikakomponendid asuvad turvaliselt vooluringi paneelil. Komponentide ühendamiseks on kaasas juhtmed, mis tuleb ühendada igas katses õiges järjekorras. Katse lõpetuseks saab iga vooluringi funktsiooni käivitada.

Laos

Kirjeldus

See elektroonikakomplekt annab alusteadmised elektroonika põhitõdedest, aitab õppida laialt kasutatud elektroonikakomponentide kohta ning kuidas neid saab ühendada erinevateks praktilisteks vooluringideks. Komplekti kasutamiseks ei ole vaja eelnevaid teadmisi. Katsed algavad väga lihtsatest vooluringidest ja liiguvad edasi keerukamateni. Lõpuks saab kokku panna oma vooluringi, et arendada teadmisi veelgi.

Komplekti kuulub 50 katset ja kõik vajalikud elektroonikakomponendid, mis asuvad turvaliselt vooluringi paneelil. Komponentide ühendamiseks on kaasas juhtmed, mis tuleb ühendada igas katses õiges järjekorras. Katse lõpetuseks saab iga vooluringi funktsiooni käivitada.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 39 x 30 x 9 cm

Tootekood: 5060062144574

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…