Science MAD! Mikroskoop 360° Super HD

Science MAD! Mikroskoop 360° Super HD

65,00 

Laos

Kirjeldus

Avasta silmale nähtamatut maailma selle mikroskoobi komplekti abil! Discovery 360° Super HD mikroskoobi abil saab proovidest teravad ja kvaliteetsed pildid.
Mikroskoobil on kolm erineva suurendusega objektiivi – 60x, 120x, 200x. Seega on võimalik proove vaadelda kuni 200x suurendusega.
Sellel mikroskoobil on patareide jõul töötav altpoolt ja pealtpoolt LED-valgustus. Altpoolt valgustades on mugav vaadelda õhukest ja läbipaistvat proovimaterjali ning pealtpoolt valgustusega suurema läbimõõduga proovimaterjali. Valguse eredust on võimalik kontrollida dimmeri abil ja sobiva tooni saab valida 4 erineva värvifiltri hulgast.
Komplekti kuulub ka nutitelefoni adapter – nii saad enda uuritavast materjalist teha mugaval viisil pilte ja videoid, et neid suuremalt ekraanilt uurida ning ka teistega jagada!
Mikroskoobi korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ja seda on tänu kergele kaalule mugav kaasas kanda.
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit.

Mikroskoobikomplekt sisaldab:

  • mikroskoop
  • nutitelefoni adapter
  • 2 ettevalmistatud preparaati
  • 10 tühja preparaati
  • 12 preparaatide katet
  • 12 tühja slaidi
  • pintsetid
  • sildid
  • 2 kogumisanumat

Toode töötab 3 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 24 x 29 x 15,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145434 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.