Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto "Jumping Car"

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Jumping Car”

52,00 

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Jumping Car” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma enda soovi järgi.

Laos

Kirjeldus

“Jumping Car” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma täpselt enda soovi järgi. Kihuta, tee vahvaid trikke ja väldi takistusi — lõbu jagub tundideks! Trikiautoga on võimalik keerata 360 kraadi ning teha järske pöördeid. Sõidukil suured reguleeritavad rattad, mille abil saab selle hüppama panna. Lihtsalt vajuta nuppu, et maanduda kõrgemal platvormil või hüpata üle teele jäävate takistuste! LED-tuled ja heliefektid muudavad sõiduki veelgi efektsemaks. Haara pult ja vii välkkiire trikiauto sõitma!
Trikiauto patarei on taaslaetav kasutades komplekti kuuluvat USB kaablit. Pult töötab tavaliste ühekordsete patareide jõul.

Pult töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 24 x 20 x 15,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088047363 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.