SmartGames Lauamäng "Geeniuse ruudud"

SmartGames Lauamäng “Geeniuse ruudud”

28,00 

SmartGames Lauamäng “Geeniuse ruudud” on nuputamismäng 2-le mängijale, kus on eesmärgiks mängulaud võimalikult kiiresti geomeetriliste kujunditega täita.

Laos

Kirjeldus

Lauamäng “Geeniuse ruudud” on nuputamismäng 2-le mängijale, kus on eesmärgiks enda mängulaud võimalikult kiiresti geomeetriliste kujunditega täita. See mängija, kellel õnnestub kõik kujundid esimesena mängulauale paigutada, on võitja.
Mängu alustamiseks jaga mõlemale mängijale 1 mängulaud, 9 pusledetaili ja 7 blokeerivat detaili. Mängimiseks veereta täringuid ja aseta blokeerijad täringul näidatud numbriga kohtadele. Nüüd paigutage kiiruse peale kõik 9 pusletükki enda mängulauale ilma blokeerijaid liigutamata. Mängu saab muuta keerulisemaks, lisades reegleid, mille kohaselt ei tohi teatud tükke üksteise kõrvale asetada.
Komplekt sisaldab 2 mängulauda, 18 pusletükki, 14 blokeerijat, 7 täringut ja mängujuhendit.
“Geeniuse ruudud” arendab ruumilist mõtlemist, probleemilahendusoskusi, keskendumisvõimet ning paindlikku mõtlemist.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 24 x 24 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301525370

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.